Misja

Misją naszej firmy jest tworzenie najwyższej jakości opakowań przyjaznych środowisku.

Firma Ecor Product jest producentem takich właśnie rozwiązań, co z dumą podkreślamy w misji naszej firmy. Ponadto, we wszystkich naszych działaniach zwracamy szczególną uwagę na poszanowanie środowiska, zaczynając od doboru surowca, poprzez proces produkcji, a skończywszy na dostawie.

Misją naszej firmy jest tworzenie najwyższej jakości opakowań przyjaznych środowisku - począwszy od branży mleczarskiej, przez szeroko pojętą branżę spożywczą, po pakowanie kosmetyków, chemii gospodarczej i innych.

Dzięki zastosowaniu przyjaznych środowisku i bezpiecznych dla końcowego użytkownika surowców, nasze realizacje są niezawodnym i estetycznym opakowaniem dla wielu wyrobów.

Ponad 25-letnie doświadczenie w druku fleksograficznym i produkcji opakowań, jak również szeroki dialog i wspieranie Klientów zaowocowało ofertą, która zaspokaja zapotrzebowanie zarówno na materiały tradycyjne jak: folie aluminiowe, barierowe, laminaty, pergaminy, jak również na najnowocześniejsze, ekologiczne materiały Ecor FPO, które występują zarowno w wersji zgrzewalnej Leaf, uzywanej do wytwarzania platynek, jak również w wersji Wrap najczesciej stosowanej do pakowania masła, twarogów, lodów, smalcu, drożdży.
Materialy te ze względu na wysoką zawartość elementów mineralnych nie podlegają opłacie recyklingowej.

Nasze nagrody

Firma przez ponad 25 lat swojej działalności zdobyła większość kluczowych nagród branżowych.
Zobacz więcej
Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na rynku polskim marki
  • rkw
  • Certyfikowany partner
    rkw
  • Posiadamy certyfikaty
    certyfikat certyfikat