Nasza historia

ECOR Product to nowoczesna, polska drukarnia, wyznaczająca wysokie standardy
w zakresie druku fleksograficznego.

Już od 1990 roku jest zaufanym dostawcą opakowań giętkich dla branży mleczarskiej, mięsnej, słodyczy, a także kosmetycznej, farmaceutycznej, chemicznej oraz wielu innych. Świadczy kompleksową obsługę, począwszy od fachowego doradztwa, przez terminową realizację, po serwis poprodukcyjny. Szeroki dialog i wspieranie Klientów zaowocowało ofertą, która zaspokaja zapotrzebowanie zarówno na materiały tradycyjne jak: folie aluminiowe, barierowe, laminaty, pergaminy, jak również na najnowocześniejsze, ekologiczne materiały Ecor FPO.

Śledząc światowe trendy i szukając nowych rozwiązań, już w 1997 roku, ECOR Product podjął współpracę z firmą TETRA PAK, a od roku 2000 z firmą RKW Sweden AB, co zaowocowało wspólną pracą nad ekologicznym materiałem nowej generacji Ecor FPO Wrap, oraz jego odmianą termozgrzewalną Ecor FPO Leaf, stając się tym samym wyłącznym przedstawicielem firmy RKW Sweden AB na terytorium Polski i Republiki Czeskiej. W 2008 roku, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, firma podjęła współpracę z grupą PROMENS, wiodącym producentem opakowań, co powiększyło ofertę o przyjazne dla środowiska kubki CombiPac.

Ponadto, firma specjalizuje się w produkcji: wieczek wykonanych z aluminium, PET lub Ecor FPO, worków barierowych do pakowania próżniowego i termokurczliwych, etykiet samoprzylepnych, IML i shrink sleeve, arkuszy i opakowań z folii laminowanych.

W celu podniesienia jakości i bezpieczeństwa oferowanych produktów oraz usług, już we wrześniu 2005 roku, firma wdrożyła Zintegrowany System Zarządzania (ZSZ), zgodny z normami ISO 9001, 22000 i HACCP, ponadto pracuje w oparciu o zasady GMP i GHP. Utrzymanie standardów zapewnia również kontrola jakości na każdym etapie, wspierana przez badania laboratoryjne.

Mając na uwadze ciągłe poszukiwanie i wdrażanie innowacji w zakresie opakowań giętkich i druku fleksograficznego, firma zdecydowała się na wprowadzenie innowacyjnego systemu przygotowalni Kodak Flexcel NX, stając się tym samym pierwszym certyfikowanym partnerem firmy Kodak w Polsce w tym zakresie. Pozwala on na zadruk w najwyższej jakości Flexo HD, do ośmiu kolorów, w liniaturze 200 lpi – w tym także w oparciu o przyjazne dla środowiska farby wodne.

Jesteśmy również członkiem:
BCC, Polskiej Izby Opakowań, Polskiej Izby Fleksografów.

 

Prezes Zarządu spółki Ecor Product Małgorzata Pleskot
wraz Ministrem Rolnictwa Jarosławem Kalinowskim,
podczas wręczania nagród na MTP.

Nasze nagrody

Firma przez ponad 25 lat swojej działalności zdobyła większość kluczowych nagród branżowych.
Zobacz więcej
Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na rynku polskim marki
  • rkw
  • Certyfikowany partner
    rkw
  • Posiadamy certyfikaty
    certyfikat certyfikat